Złotówki za kilometry

Podczas poprzedniej akcji nasz Przyjaciel przebiegł 1400 km. Wziął udział w licznych biegach, ale przede wszystkim ukończył dwa ultramaratony: „147Ultra” i „Bieg 7 Dolin”. Te mordercze biegi wymagają wyjątkowej kondycji i żelaznego charakteru. O tym, jak dużo dał z siebie pan Paweł, niech świadczą jego wyniki z pierwszej z tych tras – dystans 151 km ze Szczecina do Kołobrzegu pokonał w niespełna 23 godziny i zdobył pierwsze miejsce w kategorii juniorów.

Jego upór i siła do walki z własnymi słabościami sprawiły, że w ubiegłorocznej akcji uzbierał dla dzieci chorych na raka ponad 1500 zł. W tym roku podniósł poprzeczkę i zakłada, że jego kibice wpłacą aż 2000 zł na pomoc najciężej chorym dzieciom.

Postępy w przygotowaniach oraz osobistą relację możecie śledzić na blogu biegacza:

Liczymy na Was, a za naszego Przyjaciela – trzymamy kciuki!!