Zapraszamy na Ciuch w ruch & Fashion Meeting POP UP STORE!


Przyłącz się do akcji!
Możesz pomagać nie angażując swoich pieniędzy – wystarczy dobre serce, entuzjazm i zużyte niepotrzebne ubrania. Całość przychodów z akcji przeznaczona jest na pomoc naszym podopiecznym!

DATA
13-14 czerwca 2015 – sobota i niedziela w godz. 11:00 – 19:00

MIEJSCE:
Targi Fashion Meeting POP UP STORE – wstęp bezpłatny
Wrocław, Browar Mieszczański, ul. Hubska 44

Pojemniki „Ciuch w ruch” będą ustawione wewnątrz budynku Browaru, gdzie odbędzie się jedenasta edycja targów mody autorskiej i designu Fashion Meeting POP UP STORE.
dołącz-> https://www.facebook.com/events/15666…
www.fashionmeeting.pl

AKCJA

„Ciuch w ruch” to akcja charytatywno-ekologiczna organizowana podczas Fashion Meeting POP UP STORE przy współpracy z firmą 3R Recycling Solutions.
www.ciuchwruch.pl

Twoja szafa z pewnością pęka w szwach i znajdziesz w niej niepotrzebne ubrania, które są zużyte, już nie pasują lub zwyczajnie Ci się znudziły. Nie wiesz co z nimi zrobić? Daj swoim niepotrzebnym ubraniom drugie życie!

Ubrania, które nadają się do noszenia zostaną przekazane potrzebującym w różnych krajach Europy, Azji i Afryki. Najbardziej zużyte tekstylia będą przetworzone na czyściwa przemysłowe, alternatywne paliwa i uszczelniacze dla przemysłu samochodowego.

POMAGAJ i BĄDŹ EKO

Celem projektu jest pozyskiwanie używanej odzieży i ponowne wykorzystanie materiału, z którego została ona wyprodukowana, czyli szeroko rozumiany recykling. Część wypracowanych w ten sposób zysków, firma 3R Recycling Solutions przeznaczy na rzecz podopiecznych naszej fundacji.

ZRÓB MIEJSCE W SWOJEJ SZAFIE

Przynieś i wrzuć do pojemników Ciuch w ruch:
– wszelkiego rodzaju odzież i bieliznę,
– obuwie,
– torebki, paski,
– koce,
– pościel,
– zasłony,
– zabawki pluszowe,
– plecaki, torby podróżne.

BONY RABATOWE
Dla uczestników akcji charytatywnej projektanci i wystawcy biorący udział w targach przygotowali specjalne rabaty od 5% do 60%. Bony rabatowe otrzymacie podczas targów wrzucając rzeczy do pojemników „Ciuch w ruch”.

Specjalne rabaty oferują:
VANTIDUS VINYL ART / SQUARE BY BEATA JANISZEWSKA / PULCHRA /
COME BAG / BAJAGA STUDIO / PAWO / 2FRIENDS / LA KEDINA / MILA Z. DESIGN / TOMOJA PROJEKT / ARTYSTYCZNA PRACOWNIA BIŻUTERII JANUSZ KUL / ARTLANTYDA / BRIZART – BIŻUTERIA ARTYSTYCZNA / EL POMELO / FLY OR DIE / JA CIĘ BROSZĘ / BLAISE / MERY SPOLSKY / GUGABABY / BUCLE / OSTEMPLUJ SIĘ / DUBAS HEADWEAR / PAN TU NIE STAŁ / EV STOLARCZYK

OCZYŚĆ SWOJĄ SZAFĘ i POMÓŻ!

DO ZOBACZENIA!