Nowy spot zachęcający do wpłaty 1% podatku już jest!


W tym roku o 1% podatku dla dzieci chorych na raka prosi Dominika Małecka. 12-letnia dziewczynka walczyła już z jednym nowotworem. Wtedy był to guz kanału kręgowego. Dominika i jej rodzina walczyli z nim aż cztery lata. W końcu okazało się, że dziewczynka jest zdrowa. Dominika powoli wracała do normalnego dzieciństwa, do koleżanek, do szkoły. A jednocześnie z całą rodziną z ogromnym zaangażowaniem wspierała Fundację „Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową”. Pozowała do zdjęć, które pojawiały się na naszych ulotkach, występowała w spotach promujących Fundację. Robiła wszystko, żeby pokazać innym dzieciom walczącym z rakiem, że chorobę można pokonać. Niestety rok temu Dominika zachorowała na kolejny nowotwór – na białaczkę.

W naszym spocie zachęcającym do przekazywania 1% podatku opowiada swoją przejmującą historię i zachęca wszystkich do przekazywania 1% podatku dzieciom, które podobnie jak ona walczą z rakiem

Nasz piękny film powstał dzięki zaangażowaniu wolontariuszy, którzy wzięli udział w nagraniu i studiu Besta Film, które zajęło się montażem. Dziękujemy Wam za pomoc i wsparcie.

A na sam koniec dołączamy się do prośby Dominiki – wypełniając swój PIT, pamiętaj o wpisaniu KRS 86 210. Twój 1% daje dzieciom siłę do walki z rakiem!