Bitwa Muzyczna – największy charytatywny pojedynek kapel i wokalistów we Wrocławiu!


O tym wydarzeniu muzycznym głośno będzie w całym Wrocławiu! Fundacja Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową i Hard Rock Cafe Wrocław zapraszają na Bitwę Muzyczną. Najbardziej zwariowany projekt charytatywny na mapie Polski. Bo gramy dla dzieci chorych na raka z kliniki Przylądek Nadziei we Wrocławiu!

🎤 Zgłosić się może każdy. Wokalista, solista, zespół w dowolnym gatunku muzycznym.

🎤 Wrzucajcie do wydarzenia na FB jeden własny utwór (plik wideo albo audio, link do YouTube, Vimeo lub innej platformy dostępnej bez logowania i opłat).

🎤 W opisie podajcie swoje imię i nazwisko lub pseudonim (soliści) albo nazwę kapeli. Możecie się otagować, dodajcie krótki opis (do 500 znaków) i zachęćcie nas do wybrania właśnie Was.

🎤 Zgłoszenie możecie udostępniać na swoich kanałach w mediach społecznościowych. To się Wam przyda w finale❗

Spośród wszystkich zgłoszeń surowi jurorzy z Przylądka Nadziei i  Hard Rock Cafe Wrocław wybiorą 8 wykonawców, którzy spodobają się nam najbardziej. Cała ósemka zamierzy się w Bitwie Muzycznej, 7 września na scenie na wrocławskim Rynku. Będzie się działo!

Zaczynamy od godziny 13.00. Bitwę toczymy w formule  „przegrywający odpada”. Czyli przygotujcie 3 utwory,  bo do finału prowadzą trzy rundy. I w każdej musicie  zagrać coś innego.

I teraz najważniejsze! Po każdym pojedynku zaprosimy Waszych fanów na Wielką Wagę Przeznaczenia. To ona zdecyduje, kto przejdzie do kolejnej rundy! Zaproście wszystkich krewnych i znajomych! Będzie się liczyć każdy kilogram fana!

Na zwycięzcę finałowego pojedynku czeka sława,  chwała i  fejm. Ale nie tylko. Hard Rock Cafe zorganizuje Wam koncert na najbardziej =rockowej scenie w samym sercu Wrocławia. Czyli… w Hard Rock Cafe właśnie!

Więcej informacji znajdziecie na stronie wydarzenia:
https://www.facebook.com/events/441054503395842/