Przylądek Nadziei na nowych Przyjaciół! Poznajcie sklep Tista.pl


Tista.pl Przylądek Nadziei

Takie wiadomości moglibyśmy przekazywać bez przerwy! Przyjechali do nas pani Sylwia, pan Marek i Ignaś z fantastyczną wiadomością! Ich sklep Tista.pl z ubraniami dla dzieci będzie przekazywać 5% od każdego zakupu na pomoc dla dzieci z Przylądka Nadziei!

Internetowy sklep pani Sylwii i pana Marka to Tista.pl. Wszystkie ubranka są projektowane i szyte w Polsce i z polskich dzianin. Mają certyfikat jakości Oeko-Tex Standard 100. Dostępne w rozmiarach 104-140 dla chłopców i dziewczynek w wieku od 3 do 10 lat.

– Nasza marka powstała z myślą o dzieciach i przede wszystkim dla dzieci. Każdy maluch ma marzenia i z ciekawością poznaje świat! Ma również swojego ulubionego bohatera, mnóstwo kreatywnych pomysłów oraz wiele nieujawnionych talentów – tłumaczą pani Sylwia i pan Marek. – Świat dziecka powinien być wypełniony zabawą i beztroską. Niestety, nie zawsze jest taka możliwość. Dla maluchów chorych na raka najważniejsza jest codzienna walka o zdrowie i życie. Ich los nie jest nam obojętny, dlatego naszym działaniem będziemy wspierać dzieci chore na nowotwór, małych pacjentów kliniki Przylądek Nadziei.

A wsparcie dla podopiecznych Fundacji Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową będzie znaczące. Sklep będzie przekazywać 5% wartości każdego zakupu na pomoc dla dzieci chorych na raka. Znajdziecie go również na Facebooku i na Instagramie:

Ubranka, pomagające naszym dzieciakom można znaleźć również w przylądkowym sklepiku i na naszym facebookowym profilu. W tej chwili zamawiać można koszulki z krótkim i długim rękawkiem. Lada chwila pojawią się kolejne, letnie propozycje. Sami zobaczcie!

Tista.pl Przylądek Nadziei

Pani Sylwio, panie Marku, Ignaś, dziękujemy z całego serca za Wasze wielkie serca dla dzieci z Przylądka Nadziei! Takich Przyjaciół może nam zazdrościć cały świat!

Tista.pl Przylądek Nadziei