Jak ważny jest 1 %


O wartości naszego życia decyduje m.in. pomoc, jakiej udzielamy tym, który jej pilnie potrzebują.

Tym bardziej jeśli jest nią dar serca służący ratowaniu zdrowia oraz życia dzieci dotkniętych chorobą nowotworową.

Wypełnienie odpowiedniej rubryki w zeznaniu podatkowym, aby przekazać 1% podatku zajmuje krótką chwilę. Wystarczy podać nazwę i numer KRS wybranej organizacji pożytku publicznego.

Taki gest nie kosztuje podatnika ani złotówki, ponieważ kwota, o której mowa i tak musi zostać przekazana na rzecz Skarbu Państwa.

Sami wybierzmy cel, na który zostaną przeznaczone pieniądze z naszego podatku – w ten sposób uzyskamy wpływ na dysponowanie naszymi środkami.

Uzyskamy również pewność, że wybraliśmy najprostszy, najszybszy oraz bardzo skuteczny sposób pomocy tym, którzy jej najbardziej potrzebują.

Wpisanie do wyszukiwarki internetowej zapytania o 1% podatku gwarantuje szybkie zdobycie wszelkich niezbędnych informacji na ten temat.

 

Podając w zeznaniu podatkowym nazwę:

Fundacja „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową”

oraz wpisując numer KRS: 86 210, ratujemy życie chorym na raka dzieciom.

Każda, podkreślamy KAŻDA, nawet niewielka kwota może się do tego przyczynić. Dla chorych dzieci to wielka i bezcenna pomoc. Dajmy im szansę odzyskania z zdrowia, dajmy im nadzieję na nowe życie.

Pamiętajmy: okazując życzliwość i wsparcie potrzebującym pomocy sami stajemy się lepsi. Nie ma na świecie nic piękniejszego od uśmiechu szczęśliwego dziecka.

 

 

Pobierz program i przekaż 1 %