Sektor naukowo-popularny

Wydawnictwa do pobrania

Ilustrowane e-booki, praktyczne poradniki, pełne ważnych informacji, wskazówek oraz porad dla rodziców oraz dzieci – Fundacja „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową” przygotowała dla Was wydawnictwa, które możecie pobrać i korzystać z nich, kiedy tylko chcecie.

E-booki dla rodziców i dzieci

Przyjechaliście do Przylądka Nadziei i trudno Wam się odnaleźć w nowej sytuacji? Pobierzcie poradnik: „Pomocniczek”, który nie tylko zawiera dane kontaktowe do najważniejszych osób oraz zasady, jakie panują w Klinice, ale również praktyczne wskazówki, słownik pojęć oraz rady, które pomogą Wam przejść przez proces leczenia i pobyt w w Przylądku.

Czy wiecie, że prawidłowe odżywianie wspomaga proces leczenia oraz dodaje siły do walki z chorobą? Pragniemy, aby książeczka „Żywionko” ułatwiła i oswoiła konieczne zmiany. Pokażemy, że Wasze nowe gotowanie może być smaczne i zdrowe – z korzyścią dla całej rodziny.

„Mój brat lub siostra ma nowotwór” to wyjątkowy i jedyny taki poradnik, kierowany do rodzeństwa chorych dzieci. W przystępny sposób przedstawia proces leczenia i jest pomocny dla rodziców w rozmowie na temat choroby brata lub siostry.

Mój brat lub siostra ma nowotwór


Jeżeli masz brata lub siostrę chorujących na nowotwór, to ta książeczka jest właśnie dla Ciebie. Jeśli jesteś rodzicem, ten poradnik pomoże Ci w przystępny sposób wytłumaczyć bratu i siostrze chorego dziecka, na czym polega choroba nowotworowa i jej leczenie.

Pomocniczek

Jedyny w swoim rodzaju przyjazny przewodnik ułatwiający Wam pobyt w naszej klinice. Pragniemy, aby nasza książeczka pomogła zaakceptować oraz zrozumieć kluczowe informacje oraz zmiany, które nastąpią w Waszym życiu.

Żywionko

To, że Wasze dziecko jest w trakcie leczenia onkologicznego, oznacza, iż nie obędzie się bez rewolucji w Waszej kuchni. Pragniemy, aby nasza książeczka ułatwiła konieczne zmiany. Pokażemy, że Wasze nowe gotowanie może być smaczne i zdrowe.

Sekretny dziennik Bianki Pomorskiej

To książka wyjątkowa. Z jednej strony pomoże przybliżyć od strony medycznej temat leczenia, a z drugiej da niejedną wskazówkę, jak najlepiej przetrwać czas w chorobie i radzić sobie w trudniejszych momentach.

POMAGAJĄ NAM

Nasi Darczyńcy

Nasi Partnerzy